• Email Usinfo@stirixis-consulting.com.cy
  • Call Us+357 22 486-135

JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER

H S. K. Stirixis Business Consulting Services Ltd, μια Εταιρεία πρωτοπόρος στον τομέα της, με ειδίκευση στην πιστοποίηση ποιοτικών συστημάτων διαχείρισης, στην ανάπτυξη ανθρώπινου κεφαλαίου και στην εξεύρεση διαθέσιμων ευρωπαϊκών κονδυλίων, αναζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για τη θέση Junior Software Developer

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταγράφει και αναλύει τις ανάγκες του πελάτη αναπτύσσοντας τα απαραίτητα διαγράμματα ροής εργασιών (workflows) όπου κριθεί αναγκαίο.
  • Ετοιμάζει και παραδίδει το τελικό σύστημα στον πελάτη χρησιμοποιώντας εργαλεία της πλατφόρμας Microsoft 365 (SharePoint, PowerApps, Power Automate, etc.).
  • Παρέχει εκπαίδευση του συστήματος σε χρήστες / προσωπικό του πελάτη όπου κριθεί αναγκαίο.
  • Διασφαλίζει τη συντήρηση και συνεχή υποστήριξη του τελικού παραδοτέου.
  • Ερευνά και αναπτύσσει νέα εργαλεία που πιθανόν να ζητηθούν στα πλαίσια επέκτασης των εργασιών της εταιρείας και πιθανή ενσωμάτωση (integration) στα υφιστάμενα συστήματα/πλατφόρμες.
  • Ερευνά και ενημερώνεται για τις εξελίξεις στον τομέα του, νέες τεχνολογίες και τις δυνατότητες της πλατφόρμας που αξιοποιεί, με στόχο την αναβάθμιση των σχετικών υπηρεσιών που παρέχονται σε πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πανεπιστημιακός τίτλος σχετικός με τους κλάδους Πληροφοριακών Συστημάτων, Επιστήμης Υπολογιστών ή άλλο συναφές.
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σε ένα από τα πιο πάνω θέματα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση της πλατφόρμας Power Automate (SharePoint, PowerApps, Power Automate) της Microsoft θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Εγκεκριμένος Εκπαιδευτής Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΕΕΚ – Επίπεδο 5) από την Αρχή Ανάπτυξης Ανθρωπίνου Δυναμικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετικές ικανότητες γραφής στην Αγγλική και Ελληνική γλώσσα
  • Άριστος χειρισμός εφαρμογών MS Office

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων.

Μπορείτε να αποστέλλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με συνοδευτική επιστολή στο email: hr@stirixis-consulting.com.cy  σημειώνοντας τον τίτλο της θέσης εργασίας, μέχρι τις 25/02/22

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημειώνεται ότι η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους οι οποίοι θα επιλεγούν στα πλαίσια αξιολόγησης των βιογραφικών σημειωμάτων / αιτήσεων.

I Accept the Privacy Policy